آموزش جذب

بازی فراوانی استر هیکس | بهترین تمرین جذب پول و ثروت در دنیا

بازی فراوانی استر هیکس | بهترین تمرین جذب پول و ثروت در دنیاReviewed by عاشق ثروت on Mar 13Rating:

بازی فراوانی استر هیکس یا همان تمرین ثروت یکی از محبوب ترین تمرین های جذب ثروت و فراوانی است. بازی فراوانی استرهیکس را برای جذب پول و ثروت انجام دهید. این بازی ساده هم هیجان دارد و هم نتایج آن را خیلی زود در زندگی مالی خود خواهید دید.

بازی فراوانی استر هیکس چیست؟

بازی فراوانی عنوانی است که در ایران به بازی کامیابی یا بازی جذب پول، داده شده است. بازی فراوانی بهترین تمرین کسب ثروت و تفکر و رسیدن به نگرش ثروتمندان در جهان است. اولین بار بازی فراوانی را خانم استر هیکس در کتاب بخواهید تا به شما داده شود، معرفی کرد و بعد از آن در دوره های موفقیت مالی و دوره قانون جذب بسیار توصیه می شود. در این مقاله به صورت کاملا عملی بازی و یا تمرین جذب ثروت را به صورت کامل توضیح می دهیم. از شما می خواهم این تمرین را خیلی جدی بگیرید. همچنین از فایل صوتی انتهای مقاله استفاده کنید. اگر به قانون جذب و تمرینات اینچنینی علاقه دارید می توانید در کانال راز موفقیت عضو شده و از صدها فایل صوتی رایگان بهره کافی ببرید.

 • اگر می خواهید با استفاده از قانون جذب ثروت، قدرت تصویرسازی خود را گسترش دهید.
 • اگر می خواهید با قانون جذب به آرزوهای خود دقت و وضوح بیشتری بدهید.
 • اگر می خواهید پول بیشتری نصیبتان شود.
 • اگر می خواهید چیزهای متفاوتی را بدست آورید. بازی فراوانی استر هیکس همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید.

بازی فراوانی استرهیکس هنگامی برای شما مفید است که درجه احساس شما مابین:
نشاط، آگاهی، پذیرش، آزادی، عشق، سپاس گزاری، شور و هیجان، اشتیاق، شادی، توقعات مثبت، باور، خوش بینی، امیدوار بودن، رضایت، ملال، بدبینی، سرخوردگی، بی قراری،  بی صبری، آشفته بودن، مأیوس بودن، تردید، نگرانی، ملامت کردن و ناامیدی در نوسان باشد.

بازی یا تمرین فراوانی استرهیکس برای چه کسانی مناسب است؟

این بازی برای آن دسته از افرادی مناسب است و نتیجه می دهد که به قانون جذب ایمان داشته باشند و حداقل اصول و فرمول اولیه قانون جذب را بدانند و آگاهی لازم را درباره بکارگیری قانون جذب داشته باشند.

اگر درباره قانون جذب چیزی نمی دانید یا می خواهید بیشتر بدانید توصیه می کنم حتما ” مقاله مراحل قانون جذب چیست؟ ” را بخوانید و سپس این بازی بی نظیر را شروع کنید. چون هرچقدر تسلط شما بر قانون جذب بیشتر باشد، نتایج شگفت انگیزتری در انتظار شما خواهد بود.

حتما بخوانید: رابطه قانون جذب و پول چیست؟

ایده اصلی بازی فراوانی برای چه کسی است و از کجا آمده است؟

ایده اصلی این بازی  ثروت سازی متعلق به خانم استر هیکس است (هرچند در ایران برخی اساتید ان را ایده خودشان معرفی کردهاند!!!) و شرح کامل این بازی در کتاب “بخواهید تا به شما داده شود” آمده است. ایشان این تمرین خوب را “بازی کامیابی ” نامیدهاند. “تمرین کامیابی” استر هیکس در ایران و بسیاری کشورها به بازی و یا تمرین فراوانی و یا تمرین جذب ثروت و یا تمرین جذب پول و یا بازی پول و نام های دیگر معروف شده است. یکی از روش های بسیار موثری که خانم استر بر اساس قانون جذب ثروت، برای برآوردن آرزوها برشمردهاند، همین بازی فراوانی است.

اگر زندگی شما از همه جهات برایتان مطلوب و راضی کننده است، دلیلی ندارد که به خواندن این مقاله ادامه دهید؛

اما اگر چیزهایی در زندگیان هست که لازم است اصلاح شوند – چیزهایی که می خواهید وارد زندگی تان شود- این روش قطعا یکی از بهترین روش های ثابت شده در جهان است.

آیا چیزی هست که بخواهید با بازی فراوانی اصلاح کنید؟

عادت شما به مقاومت، تنها مانعی است که شما را از جذب و پذیرش چیزهایی که می خواهید باز می دارد. افکاری که اگر ناآگاهانه و ذره ذره توسط شما در فکرتان جمع شود، این مانع را می سازد.

روشی که در این مقاله ارائه می شود الگوی مقاومت را تغییر می دهد و این روال، مرحله به مرحله و روز به روز است و دیگران با شگفتی شاهد تغییراتی در شما و رسیدنتان به شادی خواهند بود.

شما نیز می توانید مدعی شوید که:

من راهی پیدا کرده ام که سعادت و برکت به سویم جاری شود. من هنر جذب و پذیرش را فرا گرفته ام.

بازی فراوانی چطور می تواند یک ذهن فقیر را به ذهن ثروتمند تبدیل کند؟

بازی فراوانی
بازی فراوانی

خانم استر در کتاب قانون جذب ثروت می‌گوید:
هنوز بسیاری از ما درک نکرده‌ایم که هر ذره در جهان هستی، هم شامل خواسته ها و هم شامل ناخواسته ها است و ما با احساس و  توجه‌مان به هر چیز آن را جذب می‌کنیم نه صرفا با فکر کردن به آن.

یعنی اگر شما پول بیشتری می‌خواهید باید به فراوانی پول توجه کنید نه به کمبود پول ولی اکثر ما به جای توجه کردن به فراوانی ثروت در دنیا بر روی کمبود آن تمرکز کرده‌ایم و بخاطر نداشته ها و کمبودهایمان ناراحت هستیم و همیشه در شگفت هستیم که چرا ثروت بیشتر وارد زندگی‌مان نمی‌شود.

بازی فراوانی ثروت ، یک بازی فوق العاده جذاب و شگفت انگیز است که توجه شما را از روی کمبود پول و ثروت برداشته و ذهن شما را بر روی فراوانی ثروت در جهان متمرکز می کند. انجام بازی فراوانی به شما کمک می کند تا ذهن شما از شرایط  فقر دور شده و در مسیر ثروت سازی قرار بگیرد.

بازی فراوانی جذب، دروغ یا حقیقت؟

بازی فراوانی
بازی فراوانی

اگر به دنبال یک روش فوق العاده برای تربیت ذهن ثروتمند هستید، اگر مشکلات مالی زیادی گریبانگیر شما شده و یا حتی وضع مالی نسبتا خوبی دارید ولی خواهان داشتن یک ذهن ثروت ساز هستید و می خواهید هرآنچه که اراده می کنید را داشته باشید، جای درستی آمده اید اگر قانون جذب را باور داشته باشید، این روش ۱۰۰% به شما جواب می دهد.

بازی فراوانی را چگونه انجام دهیم؟

قبل از اینکه درباره چگونگی انجام بازی توضیح بدهم، لازم هست که به نکات بسیار مهمی اشاره کنم چون اگر شما این نکته ها را نادیده بگیرید، بطور حتم از دریافت نتایج شگفت انگیز این بازی مهیج محروم می مانید.

نکات مهم بازی فراوانی جذب قبل از شروع بازی

این بازی قاعده و قانون خاصی ندارد و آنچه که لازم است تا درباره روش بازی بدانید در ادامه خواهم گفت ولی تنها چیزی که اهمیت زیادی دارد آن است که از قدرت تخیل خود نهایت استفاده را ببرید. شاید در ابتدای بازی، هیچ پول واقعی در میان نباشد، اما باید مقاومت های ذهنی خود را کنار بگذارید و این تمرین را خیلی جدی بگیرید و آن را بصورت کاملا واقعی انجام دهید تا احساس شادی و هیجان در تمام وجود شما مستولی شود.

روش انجام بازی فراوانی استرهیکس

شما باید یک حساب بانکی فرضی برای خود تصور کنید که هر روز در آن پول واریز می شود و شما پول برمی دارید. در حقیقت، بانکی در کار نیست اما شما فرض می کنید که در یک بانک واقعی یک حساب جاری را افتتاح کرده اید و یک دسته چک دریافت کرده اید و هر روز بابت خرید چیزهایی که می خواهید چک می کشید و پولتان را خرج می کنید.

شما باید در طول روز تمام پولی را که به حسابتان واریز شده را صرف خرید چیزهایی که واقعا لازم دارید یا دوست دارید که آنها را داشته باشید کنید و اجازه ندارید که هیچ مبلغی از پول را پس انداز کنید.

همانطور که گفتم برای خودتان دسته چکی را در نظر بگیرید، مثلا می توانید از یک دفترچه بعنوان دسته چک استفاده کنید یا اگر کمی خلاقیت به خرج دهید، می توانید یک دسته چک برای خودتان طراحی کنید و به تعداد دلخواه از آن را چاپ کرده و آنها را به هم منگنه بزنید تا کاملا احساس واقعی داشتن دسته چک جادویی را در خودتان ایجاد کنید و برای هر خرید خود چکی در وجه آن خرید بکشید و پول هایتان را صرف خریدهای خیالی کنید.
مثلا در قسمت در وجه چک خود، بنویسید خرید کفش هایی که دوست دارم یا مثلا گوشی سامسونگ S8
می توانید از یک دفتر یا تکه های کاغذ هم استفاده کنید و خریدهای هر روز را در آن یادداشت کنید یا حساب مخارج خود را در رایانه شخصی یا گوشی خودتان نگه دارید و حتی از اپلیکیشن هایی که مخصوص این بازی تهیه شده اند استفاده کنید ولی هر چقدر این بازی را جدی تر جلوه دهید، تاثیر بیشتری را خواهید دید. در ادامه خواهم گفت که پول چگونه به حساب شما واریز می شود و چگونه باید بازی را ادامه دهید.

بازی فراوانی قصد دارد سطح ارتعاشات شما را در رابطه با پول بالا برده و فرکانس شما به تدریج با فرکانس پول یکی شود و مقاومت های ذهنی شما درباره پول کم شود. اگر احساس می کنید که هم اکنون در مضیقه مالی هستید و هیچ راهی برای کسب ثروت پیش رویتان نیست، این تمرین کاملا مناسب شماست. این بازی در ابتدا سخت بنظر میرسد ولی هرچقدر جلوتر بروید قدرت تخیل شما بیشتر میشود و از انجام این بازی لذت زیادی خواهید برد.

حتما بخوانید: قانون ارتعاش در قانون جذب جذب چیست؟|چگونه ارتعاش (فرکانس) قدرتمندی بفرستیم؟

این مطلب با ارزش را هم بخوانید
قانون جذب مسیر مشخص رسیدن به موفقیت

در بازی فراوانی قانون جذب، پول چگونه به حساب ما واریز میشود و چطور باید آن را خرج کنیم؟

روز اول پولی معادل یک میلیون تومان به حساب فرضی شما از بانک کائنات واریز می شود و شما ۲۴ ساعت زمان دارید تا این پول را خرج کنید و هر آنچه را که لازم دارید یا دوست دارید بخرید. فرض کنید بازی را از امروز شروع کرده اید و اکنون یک میلیون تومان در حساب فرضی خود دارید، ۳۰۰ هزار تومان صرف خرید کفش مورد علاقه خود کنید، با ۲۰۰ هزار تومان یک عطر دل انگیز بخرید و با بقیه پول خود هر آنچه که لازم دارید بخرید.

در روز دوم دو میلیون تومان به حساب شما واریز می‌شود.

روز سوم سه میلیون تومان و این روند به همین شکل ادامه پیدا می کند و هر روز که پیش می روید  نسبت به روز قبل یک میلیون تومان بیشتر از طرف بانک کائنات به حساب‌ بانکی شما واریز می‌شود.

تصور میکنید اگر این تمرین را یک سال انجام دهید ، چه مبلغی به حساب شما واریز خواهد شد؟

۶۶۷۹۵ = ۳۶۵ + … + ۳ + ۲ + ۱

درست متوجه شدید

یک سپرده کلان در دفتر شما ثبت خواهد شد،

 ۶۶ میلیارد و ۷۹۵ میلیون تومان

برای خرج کردن و نگه داشتن حساب و کتاب، نیاز به تمرکزی قدرتمند دارید و این تمرکز، قدرت تصور شما را افزایش می دهد و شما در بازی فراوانی یاد میگیرید که قدرت تصور خود را با اختیار خود هدایت کنید. همانطور که گفتم هرچقدر این بازی را واقعی تر انجام دهید، نتایج شگفت انگیزی را بدست میآورید، در هر چکی که برای خریدهای دلخواهتان می کشید، تاریخ خرید، نام محصول خریداری شده و مبلغی را که بابت آن پرداخته‌اید را به طور کامل بنویسید. در روزهای ابتدایی، مبلغ خریدهای شما که در چک‌ها می‌نویسید کم است، اما به مرور مبالغ این چک ها بیشتر و بیشتر می شود.

چگونه احساس واقعی در بازی فراوانی داشته باشیم؟

بازی فراوانی
بازی فراوانی

اگر می خواهید احساس واقعی بودن بازی هر چه بیشتر در شما ایجاد شود و دقیقا احساس کنید که چنین بانکی و چنین حسابی وجود دارد و هر روز به حساب شما پول واریز می شود و شما می توانید تمام چیزهایی که دوست دارید را با این پول ها بخرید، سعی کنید برای هر خریدتان در بازار واقعی یا در اینترنت جستجو کنید و زمانی را صرف دیدن چیزهایی که دوست دارید  و به آنها نیاز دارید کنید و قیمت بگیرید و دقیقا مثل دنیای واقعی قیمتها را مقایسه کنید و با کیفیتترین و بهترین نمونه چیزی را که می خواهید پیدا کنید و قیمت بگیرید و حتی وارد مذاکره شوید و تصور کنید که هم اکنون قصد خریدش را دارید و پول خود را صرف خرید همان چیزی کنید که در دنیای واقعی دیده اید و مثل یک خریدار واقعی رفتار کنید.

آنچه که مسلم است این است که ذهن شما در روزهای اول نسبت به این بازی مقاومت خواهد کرد بخصوص اگر از نظر مالی در تنگنا باشید و اوضاع مالی تان بهم ریخته باشد، علاوه بر آن، ضمیر ناخودآگاه همیشه وضع و شرایط کنونی را ترجیح می دهد و در مقابل تغییر از خود مقاومت نشان میدهد.

این موضوع طبیعی است؛ چرا که ذهن، حفظ حالت فعلی را بهترین کار می داند و تغییر افکاری که سالها، روز و شب و در تمام لحظات  با شما بوده، یک شبه امکان پذیر نیست و باید صبور باشید و بازی را با احساس خوب و واقعی و شادی و هیجان ادامه دهید، اصرار و سماجت شما بر ادامه تمرین بازی فراوانی، ضمیر ناخودآگاه شما را آگاهانه در جهتی که می خواهید هدایت خواهد کرد و در نهایت شما موفق خواهید شد.

حتما بخوانید: چقدر طول میکشد تا من به آرزویم برسم؟

من میخواهم بازی فراوانی پول را با صدمیلیون تومان شروع کنم!!!

بازی فراوانی
بازی فراوانی

برای اینکه نتیجه درستی از هر تمرینی بگیرید، در درجه اول باید موضوع تمرین، برای ذهن باورپذیر باشد و این باور پذیری آرام آرام اتفاق می افتد.

 اگر شما از همان روز اول با یک مبلغ هنگفت و  دور از ذهن، شروع به انجام بازی کنید، ذهن شما نمی تواند تصوری واقعی از تمرین را ایجاد کند و صرفا در حد همان بازی غیرواقعی با آن رفتار می کند.

وقتی با یک مبلغ دست یافتنی و قابل قبول برای ذهن شروع می کنیم، این آمادگی ذهنی را پیدا میکنیم که ما نیز میتوانیم پول بیشتری بدست بیاوریم و به چیزهایی که می خواهیم برسیم، این روند کامل شدن، باید آرام و گام به گام اتفاق بیفتد و به این شکل می توانیم این بازی را واقعی تر تصور کنیم و ادامه دهیم و علاوه بر آن، وقتی کم کم مبالغ بیشتر را دریافت می کنیم، در خرج کردن پول های بیشتر نیز به تدریج مهارت کسب می کنیم.

شاید اگر همین حالا از شما سوال شود با صد میلیون تومان چه می کنید، به راستی قادر نباشید پاسخ شفاف و روشنی بدهید و حتی مدت زیادی را صرف فکر کردن درباره این موضوع کنید که چگونه به بهترین شکل این پول را خرج کنید، ولی وقتی با مبالغ پایین شروع می کنید، مسلما به مرور مهارت لازم برای مدیریت مخارج و خریدهایتان را کسب کرده اید و روز صدم، ذهن شما به مراتب راحت تر می تواند این موضوع را بپذیرد.

باید بدانید که ذهن انسان قادر نیست بین واقعیت و خیال تفاوت قائل شود. از همین رو بارها تاکید می کنیم که هر چقدر بتوانید این بازی را واقعی تر و با احساس و هیجان و شادی واقعی انجام دهید، به همان نسبت نتایج شگفت انگیزتری را مشاهده خواهید کرد. و شاهد جریان پول واقعی در زندگیان خواهید بود.

بازی فراوانی یا دسته چک جادویی در حقیقت شما را آماده می کند تا در زندگی واقعی خودتان از پس مدیریت پولهای واقعی بربیایید و پول های واقعی خودتان را به جا و درست خرج کنید. بازی فراوانی پول ، باورپذیری شما را نسبت به داشتن پول های هنگفت بالا میبرد و شما با قرار گرفتن در مدار پول و ثروت و هم فرکانس شدن با پول و ارسال ارتعاشات متناسب با جذب ثروت و فراوانی در موقعیت هایی برای جذب ثروت و پول قرار می گیرید و با افرادی روبرو می شوید که می توانند شما را به اهدافتان برسانند و پول به آسانی وارد زندگی شما می شود.

پس تا می توانید بازی فراوانی جذب را با احساس واقعی و شادی و هیجان انجام دهید و خریدهایتان هدفمند و واقعی باشد،

هیچکس در دنیای واقعی به ۵تا گوشی آیفون یا ۱۰ تا ماشین لوکس و … نیاز ندارد!!

قدرت شگفت انگیز بازی فراوانی استر هیکس را باور کنید تا شاهد جریان فراوانی و ثروت در زندگی واقعی خود باشید.

این مطلب با ارزش را هم بخوانید
۵۷ قانون جذب برای افرادی که در دستیابی به هرچیزی جدی هستند

بسیاری از کسانی که بازی فراوانی پول را شروع می کنند، در روزهای اول، به راحتی خرید می کنند و پول های خود را خرج میکنند و احساس خوب و شادی خود را نیز بروز می دهند، اما بعد از حدودا ۲۰ یا ۳۰ روز، دیگر شادی و هیجان و احساس خوب روزهای اول را ندارند و حتی نمی دانند که با پول های خود چه باید بکنند، عده ای اصلا فراموش میکنند که این بازی را انجام دهند و علت اصلی این اتفاق مقاومتهای ذهنی ما نسبت به خرج کردن پول زیاد و باورهای غلط ذهن ناخودگاه ماست که در طول سالها به دلایل مختلفی در ضمیرناخودآگاه ما جای گرفته است و تنها راه از بین بردن این مقاومتها و جایگزینی باورهای صحیح و مثبت به جای باورهای منفی، ادامه دادن این بازی است.

نمونه بازی فراوانی

فرض کنید روز پنجم شده و مبلغ ۵ میلیون تومان به حساب شما واریز شده است؛ با این فرض که در ۴ روز قبل شما مبلغ ۱۰ میلیون تومان خرج کرده اید و برخی از چیزهای موردنیاز و دوست داشتنی خود را خریده اید، حالا می خواهیم ۵ میلیون تومان امروز را خرج کنیم:

دسته چک جادویی
دسته چک جادویی

و به همین ترتیب

چک های بعدی را برای خریدهای دیگر خود می کشیم و مشخصات لازم را بر روی چک می نویسیم یا قیمت و مشخصات خریدهای خود را در دفتر یا رایانه شخصی خود یادداشت می کنیم.

نتایج بازی فراوانی

این بازی در ابتدا سخت به نظر میرسد ولی به تدریج مقاومت و تردید در شما ازبین می رود و قدرت پذیرش شما بیشتر می شود، بنابراین با تغییر دیدگاه، تجربیات زندگی شما هم تغییر خواهد کرد، نه تنها شرایط مالی شما بهتر می شود، بلکه هرآنچه در این بازی و تمرین شگفت انگیز انجام داده اید، وارد زندگی تان خواهد شد، بنابریان آنچه که از اهمیت بسزایی برخوردار است این است که در بازی فراوانی ثروت از قدرت تخیل خود نهایت استفاده را بکنید و احساس و شادی ناشی از بازی را بصورت واقعی تجربه کنید تا شاهد نتایج شگفت انگیز آن در زندگی واقعی خود باشید.

حتما بخوانید: ۵۰ باور قدرتمند که در شما انگیزه انجام هر کار دشواری را ایجاد میکند!

آیا امکان دارد کسی بازی فراوانی رو تا آخرش انجام بدهد ولی نتیجه نگیرد؟!؟!!

اگر مجسمه ساز باشید، روز اولی که مقداری گِل به شما می دهند، گِل را روی میز نمی اندازید و نمی گویید که “آه ، نتونستم چیزی درست کنم”! اول گِل را ورز می دهید، قسمت های زاید را حذف می کنید و بعضی قسمت ها را بیشتر می کنید، ریزه کاری ها را انجام می دهید تا کم کم شکل دلخواه تان را بدست آورید.

طبق قانون جذب، همه چیز از انرژی تشکیل شده است، و شکل دادن به توده ی بی شکل انرژی هم به تمرین و دقت و زمان نیاز دارد.

اگر تلاش آگاهانه ای برای شکل دادن به افکارتان انجام دهید، حتما به نتیجه می رسید و این غیرممکن است که کسی بازی فراوانی را انجام دهد و هیچ نتیجه ای نگیرد!!!

بیشتر شما تلاش آگاهانهای برای شکل دادن به افکارتان انجام نمی دهید و مثل آن است که گِل مجسمه سازی شما را فرد دیگری شکل بدهد و شما فقط نگاه می کنید و مدام غر می زنید که چرا زندگی من اینگونه است؟ چرا من پول ندارم؟ من با این اوضاع چکار می توانم بکنم؟

من به شما میگویم که چکار باید بکنید:

دست های خود را در گل فرو ببرید و با انرژی که از قدرت آرزوهایتان دریافت می کنید، گِل زندگی خود را با قدرت تصور خود، شکل دهید.

سوالاتی که درباره تمرین ثروت و فراوانی جذب ممکن است به ذهن شما هم رسیده باشد:

اگر سوال شما در بین این سوالات نبود، سوالتان را حتما در بخش نظرات مطرح کنید تا با دریافت پاسخ بیشترین لذت را از این بازی ببرید.

آیا برای انجام بازی فراوانی لازم است قیمت واقعی چیزهایی که می خواهیم بخریم را بدانیم؟

دانستن قیمت واقعی خریدهایتان لازم نیست و اگر حدود آنها را هم بدانید کافی است ولی همانطور که گفته شد، هرچقدر به واقعیت نزدیک باشد و دقیق تر باشد، نتایج به مراتب بهتر و شگفت انگیزتر خواهد بود.

آیا حتما باید بازی فراوانی را با یک میلیون تومان شروع کنیم؟

شما می توانید بازی فراوانی را با هر مبلغی که دوست دارید شروع کنید و هر روز مبلغ خود را با مبلغی که در روز شروع در نظر گرفته بودید، جمع کنید؛ مثلا اگر در روز اول با مبلغ ۵۰۰هزار تومان شروع کرده اید، روز دوم یک میلیون به حساب شما واریز می شود و روز سوم ۵۰۰هزار تومان اضافه شده و یک و نیم میلیون به حساب شما واریز میی شود و روز چهارم دومیلیون و هرروز به اندازه مبلغ روز اول، به مبلغ آخرین روز شما اضافه می شود و بازی ادامه پیدا می کند. انتخاب مبلغ شروع بازی، به میزان باورپذیری ذهن شما بستگی دارد.

همچنین سوال شد آیا میتوان هر روز مبالغ متفاوتی ورودی داشته باشیم؟ بله میشه. اما کار مدیریت حسابداری دشوار میشه. اما بهتر است مبالغ منظم و به صورت پله کانی افزایش یابد. ببینید هدف اصلی از این تمرین تقویت عضلات مدیریت ثروت و ذهنیت ثروتمندی در ذهن است. به نظر میرسه که تمرینات تقویت عضلات باور ثروتمندی، با افزایش منظم وزنه های تمرین (مدیریت و خرج پول) همراه باشد بسیار بهتر و سریعتر شاهد رشد عضلانی خواهیم بود.

آیا باید بازی فراوانی را تا انتها انجام دهیم تا نتیجه بگیریم؟

لزوما نیازی نیست که بازی فراوانی پول را تا انتهای ۳۶۵ روز انجام دهید تا نتایج واقعی را در زندگی خود ببینید، در واقع گرفتن نتیجه، فقط به یک عامل بستگی دارد و ان باور و ایمان شما به قدرت شگفت انگیز قانون جذب و بازی فراوانی ثروت است و هرچقدر واقعی تر و جدی تر بازی را انجام دهید، جاری شدن پول و ثروت واقعی در زندگی تان را سریعتر خواهید دید و مدت زمان انجام بازی فراوانی به میزان باور و احساس واقعی شما بستگی دارد و برای هرکسی متفاوت است و البته که سورپرایزی شگفت انگیز در انتظار کسی است که این بازی را تا انتها پیش می رود.

کسی که به قانون جذب ایمان ندارد، هیچ نتیجهای از بازی فراوانی نمیگیرد؟

همانطور که گفته شد، بازی فراوانی برای کسانی نتیجه بخش است که قانون جذب را باور دارند چون همانطور که آقای کارنگی گفته است: شما چه باور کنید و چه باور نکنید، در هر صورت حق با شماست و شما دقیقا چیزهایی را دریافت خواهید کرد که آن را باور دارید، پس اگر فکر میکنید این یک بازی احمقانه است که هیچ نتیجه ای نخواهد داشت، دقیقا درست فکر کرده اید و نتایج همین باور را در زندگی تان دریافت خواهید کرد. اما همیشه یادتان باشد در هر کاری اگر با تردید وارد شدید یعنی ذهن شما باور ندارد که آن کار نتیجه بدهد.

بهترین زمان انجام بازی فراوانی پول چه زمانی است؟

اگر این بازی را صبح ها بعداز بیدارشدن از خواب انجام دهید و برای داشتن آنچه که به زودی در زندگی واقعی تان جریان پیدا خواهد کرد، شکرگزاری کنید، قطعا روز خود را با یک احساس عالی و پراز شادی آغاز خواهید کرد و این بازی احساس خوبی را در شما ایجاد خواهد کرد و باید خود را ملزم کنید که این بازی را حتما هرروز انجام دهید و اگر ۵ روز انجام دادید و روز ششم به هر دلیلی انجام ندادید، باید دوباره به روز اول برگردید و از دوباره بازی فراوانی را شروع کنید ولی در هر حال، هر زمان از شبانه روز که فرصت داشته باشید، می توانید این بازی را انجام دهید.

این مطلب با ارزش را هم بخوانید
راز جذب ثروت فوری چیست؟

آیا میشود چند خرید را با یک چک پرداخت کرد؟

بازی فراوانی
بازی فراوانی

دوستان دقت کنید، این بازی را واقعی فرض کنید. اینجوری سوالات را خودتان جواب می دهید.

آیا در دنیای واقعی ممکن است چند خرید را با یک چک پرداخت کنید؟

پاسخ می تواند بله باشد. ولی خوب طبیعی است برای خرید مرغ و موبایل و شارژ اینترنت در دنیای واقعی نمی توانید یک چک صادر کنید. چون فروشنده گان مراکز متفاوتی هستند. مگر اینکه چک را صادر کنید و خودتان برداشت کنید و بعد جداگانه پرداخت کنید. ایده خوبی است چون می دانم نگران تمام شدن سریع برگه های دسته چک تان هستید.

زمان لازم برای انجام بازی فراوانی چقدر است؟

مدت زمانی که صرف انجام بازی فراوانی استرهیکس می کنید بستگی به خودتان دارد و اینکه چقدر واقعی تر به این بازی بپردازید و هم چنین به میزان پولی که به حسابتان واریز شده است ولی در هر حال در شروع بازی، روزانه یک ربع زمان برای انجام بازی مناسب است و نیاز به تمرین خاصی ندارید.

در زمان انجام بازی فراوانی با کدام موانع ذهنی ممکن است روبرو شویم؟

دوستان عزیز اگر تصور میکنید این یک بازی ساده است که به راحتی می توانید آن را انجام دهید، پیشنهاد می کنم از همین حالا شروع کنید!

اکثرکسانی که مبادرت به انجام این بازی کرده اند، حداکثر تا روز چهلم پیش رفته اند و ناخودآگاه با بالا رفتن میزان پول دریافتی، از ادامه بازی صرفنظر کردهاند، چرا که ذهنشان با مقاومت های زیادی مواجه شده و به دلیل برنامه ریزی های غلط ذهنی خود، موفق به ادامه بازی نشده اند و با بهانه جویی ادامه بازی را به فراموشی سپرده اند و همه اینها ناشی از باورهای غلط ذهنی ضمیرناخودآگاه ماست که تنها تمرین و تکرار زیاد می تواند آنها را تغییر دهد.

هدف انجام بازی فراوانی چیست؟

هدف از انجام بازی فراوانی پول این است که احساس کنید دارا هستید و هر آنچه می خواهید را می توانید بخرید. وقتی بازی فراوانی ثروت را با شادی انجام دهید، نه تنها وضع مالی شما بلکه سایر جنبه های زندگی تان هم اصلاح خواهد شد. این بازی علاوه بر اینکه باعث افزایش ارتعاشات در اطراف چیزهایی که می خواهید خواهد شد، بلکه چیزهای مورد علاقه تان به سوی شما جذب می شوند.

ما قول داده ایم هر آنچه می خواهید را بدست خواهید آورد ولی این کار فقط با تغییر ارتعاشات وجود خود شما ممکن است.

بازی فراوانی
بازی فراوانی

قوانین و نکات ناگفته بازی فراوانی استر هیکس

 • از ساعتی که شروع به انجام بازی فراوانی میکنید، فقط ۲۴ ساعت زمان دارید تا پول واریز شده به حساب آن روز را به طور کامل خرج کنید، بهتر است این بازی در ساعات ابتدایی روز و با احساسی عالی همراه با شادی و هیجان واقعی انجام شود تا واقعی تر به نظر برسد؛

 نباید این بازی را صرفا برای رفع تکلیف و از روی اجبار انجام دهید و اگر صرفا از روی خستگی و با بی حوصلگی انجام شود، بطور حتم خیلی زود از انجام بازی منصرف شده و نتیجه ای هم برایتان به همراه نخواهد داشت.

 • پولی که به حسابتان واریز می شود نباید پس انداز شود چون پس انداز کردن با فلسفه فراوانی در تناقض است، بعبارت دیگر این پول را نباید صرف دادن قرض و پرداخت اقساط وام و غیره کنید و حتی قرار نیست که این پول سرمایه گذاری یا پس انداز شود بلکه هدف بازی فراوانی فقط آماده کردن شما برای خریدهای هدفمند و هم فرکانس کردن ذهن شما با پول و باورپذیر کردن ذهن شما درباره فراوانی پول و ثروت در جهان است.

فراموش نکنید هرآنچه که در این بازی انجام دهید، در زندگی واقعی تان نیز جریان پیدا خواهد کرد.​

 • چیزهای تکراری نخرید و دقیقا همان چیزهایی را بخرید و برای کارهایی پول خرج کنید که در دنیای واقعی نیز همان چیزها را می خرید، مسلما شما در دنیای واقعی ۱۰ تا گوشی اسمارت فون (گوشی هوشمند) یا ۵ تا لپتاپ یا ۱۰ تا ماشین نمی خرید!

همان کارهایی را انجام دهید که در صورت داشتن پول واقعی انجام خواهید داد.

 • خرید طلا و سکه برای استفاده شخصی و هدیه دادن اشکالی ندارد ولی برای سرمایه گذاری و پس انداز خلاف قوانین بازی است. این توصیه خانم استر هیکس است. هدف بازی اموزش مدیریت پول است نه سرمایه گذاری.
 • ممکن است قصد خرید چیزی را داشته باشید که مبلغ آن، دو یا سه برابر پولی باشد که در هر روز به حساب شما واریز می شود، شما میتوانید با توجه به اینکه می دانید در روزهای آینده چه مبلغی به حسابتان واریز خواهد شد، برای خرید خود، دو یا سه چک بکشید و خرید خود را امروز انجام دهید و پول آن را توسط چک هایی که بابت خرید خود داده اید، طی دو سه روز آینده تسویه کنید. (بازی فراوانی بطرز معجزه آسایی، شما را در مسیر فراگیری اصول حسابداری و مدیریت هزینه ها قرار می دهد و شما را در جهت یادگیری ترفندهای مالی هدایت می کند)
 • نتیجه گرفتن از این بازی قدرتمند و مدت زمان انجام آن، دقیقا بستگی به باورهای افراد دارد و برای هر شخصی متفاوت است، بعضی ها خیلی زود و در چند روز و چند هفته اول نتایج خوبی می گیرند و نشانه های زیادی را دریافت می کنند و برخی دیگر، باید مدت زمان بیشتری را صرف بازی فراوانی کنند تا نتیجه بگیرند؛

اگر بعداز گذشت چند روز خسته شدید یا فراموش کردید که بازی را ادامه دهید، نشان دهنده مقاومت ذهنی شما و ضمیر ناخودآگاهتان است و توصیه می کنم که حتما این بازی را دوباره شروع کنید و قدرتمندانه ادامه دهید و شاهد نتایج شگفت انگیز آن باشید.

پیشنهاد می کنم بازی فراوانی را برای یک بار هم که شده باور کنید و انجام دهید تا خودتان شاهد اتفاقات مثبتی که در زندگی تان خواهد افتاد باشید، بقول معروف “شنیدن کی بود مانند دیدن” در این خصوص به حرف هیچکس استناد نکنید چون باور هرکسی متفاوت است و خودتان دست به کار شوید تا با دیدن نتایج خارق العاده از انجام بازی نهایت لذت را ببرید.

 • بهتر است در ابتدا از خریدهای کوچک شروع کنید.
 • معمولا در همان روزهای اول، نشانه هایی را در جهت بهبود وضع مالی خود می بینید مثلا پول غیر منتظره ای بدستت ان میرسد یا کاری به شما پیشنهاد می شود یا ایدهای به ذهنتان می رسد و …

اگر در چند هفته اول نشانه ای دریافت نکردید، باید احساس خود را قوی تر کنید و بر روی ارتعاشات خودتان کار کنید؛ با استفاده از جملات تاکیدی مثبت درباره پول و ثروت و مهمتر از آن با انجام تکنیک قدرتمند شکرگزاری سطح ارتعاشی خود را بالا ببرید و در مدار پول و ثروت قرار بگیرید.

 • برای هرچه واقعی تر انجام دادن بازی حتما برای انتخاب خریدهای خودتان وقت بگذارید و حتی در سطح شهر بچرخید و از مغازه های واقعی دیدن کنید یا در فروشگاههای اینترنتی جستجو کنید و قیمت های واقعی را بدست آورید و طوری عمل کنید که انگار همین حالا قصد خرید دارید.
 • از تصویرسازی و تجسم خلاق غاقل نشوید؛ لیست خریدتان را از قبل آماده کنید و پیش از خواب، با نگاه کردن به لیست خرید خود و تصور اینکه می توانید هرچیزی را که می خواهید بخرید ،حس خرید واقعی را در خودتان ایجاد کنید و از خریدتان نهایت لذت را ببرید.
نمایش بیشتر
رادیو ثروت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا