آموزش جذب

قانون جذب

به زبان ساده این قانون یعنی اینکه هر چیزی مشابه خود را جذب می کند. قانون جذب کائنات می گوید

قانون جذب

قانون جذب قانون جذب کائنات ، قانونی جهانی است که همیشه وجود دارد

  قانون جذب  به زبان ساده این قانون یعنی اینکه هر چیزی مشابه خود را جذب می کند. قانون جذب کائنات می گوید انرژیِ فکر و انرژی ای که هر کس منتشر می کند ، انرژی مشابه خود را جذب می کند ،در نتیجه ما بر اساس افکار و انرژی ای که منتشر می‌کنیم هر چیزی را در همان سطح به زندگیمان جذب می‌کنیم ؛به زبان ساده تر ما به هر چیزی که آگاهانه توجه داشته باشیم آن را به زندگیمان جذب می‌کنیم .

پس در این دنیا هر چیزی بر پایه نظم و قانون بنا شده و هیچ چیزی بدون دلیل بوجود نیامده است ، از جمله قانون جذب کائنات.  انرژی از بین نمی رود و از حالتی به حالت دیگر تبدیل می شود. انرژی ها نیز دارای ارتعاش هستند و از خود فرکانس ساطع می کنند. شاید به نظرتان بیان این مسائل علمی ربطی به رسیدن به خواسته ها و برآورده شدن دعاهایتان نداشته باشد. اما باید بدانید که حتی دعاهای شما نیز از این قانون مستثنی نیستند.

خداوند در قرآن می فرماید: بخواهید تا اجابتتان کنم. قانون جذب کائنات حتی در قرآن نیز آمده است. اما اگر به تحلیل آن بپردازیم متوجه می شویم که دنیایی که خداوند بزرگ خلق کرده بر پایه علت و معلول می باشد، هیچ مسئله ای بی دلیل اتفاق نمی افتد.

دعاهایی که با چشمان گریان می کنید و بعد از آن به خواسته تان می رسید؛ شمعی که در سقاخانه روشن می کنید و به انتظار اجابت خواسته تان می مانید! نذری که در دل برای عزیزی می کنید! همگی همان قانون جذب کائنات هستند و به علم متافیزیک مربوط می شوند؛ در زبان ساده و عامیانه اتصالی از زمین به آسمان است و خداوند صدای بنده را شنیده و پاسخ داده است.

این مطلب با ارزش را هم بخوانید
سپاسگزار داشته هایت باش

حتما سریال راز را دیده اید! در این جا  بخشی از کتاب راز نوشته خانم راندا برن را برای شما نقل میکنیم که بعد از نوشتن این کتاب مستندهای بسیار زیبا و جالبی در مورد قانون جذب و  راز ساخته شدند.

بخشی از کتاب راز: «بزرگ‌ترین راز زندگى، قانون جذب است. قانون جذب کائنات مى‌گوید هر چیز، مشابه خود را جذب مى‌کند. بنابراین، وقتى فکر مى‌کنید، آن فکر، فکرهاى مشابه خود را جذب مى‌کند. فکرها مغناطیس‌ اند و امواجى تولید مى‌کنند. وقتى فکر مى‌کنىد، در واقع، آن‌ها را به جهان مخابره مى‌کنىد و آن‌ها در مسیر خود همه‌ى چیزهاى متناسب با فرکانس خود را جذب مى‌کنند. هر آنچه ارسال مى‌شود، به منبع بازمى‌گردد؛ یعنی به شما.»

قانون جذب چطور کار میکند؟

قانون جذب همیشه در حال کار است، فارغ از اینکه شما آن را باور داشته باشید یا نداشته باشید. ما به طور دائم (چه به عمد و چه ناخودآگاه) بر اساس چیزهایی که در جهان منتشر می‌کنیم همزمان چیزهایی را به زندگی مان نیز جذب می کنیم. روی هر چیزی که متمرکز بشوید آن چیز زیاد میشود، افکار شما واقعیت های تان را می سازند.
اگر افکار و احساسات منفی دارید یعنی انرژی منفی منتشر می کنید پس اتفاق های منفی، آدم های منفی و چیزهای منفی را به زندگیتان جذب می کنید. اگر افکار و احساسات مثبت دارید، یعنی انرژی مثبت منتشر می کنید در نتیجه اتفاق های مثبت، آدم های مثبت و چیزهای مثبت را به زندگیتان جذب میکنید. درک و به کار بستن درست این قانون جهانی کلید به دست آوردن موفقیت نهایی در همه جنبه های زندگی شماست.

این مطلب با ارزش را هم بخوانید
قانون جذب
نمایش بیشتر
رادیو ثروت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا