ذهن قدرتمند

قدرت ذهن چیست؟

تنها فرق بین تمام انسان های موفق و ناموفق در کره زمین این است که به درستی و نادرستی از ذهنشان استفاده می کنند.

قدرت ذهن چیست؟

ذهن (mind) انسان دارای قدرتی است که با استفاده از آن میتوانید هر شرایطی را که می خواهید خلق کنید. البته ذهن یک ارتباط بین انسانها و کائنات است. یعنی شما اگر بتوانید ذهنتان را کنترل کنید و از قدرت ذهن خود استفاده کنید خیلی راحت می توانید هر خواسته و هدفی را که دارید خلق کنید و به آنچه که می خواهید برسید. یکی از دلایلی که باعث شده بسیاری از افراد نتوانند به درستی از قدرت ذهن شان استفاده کنند این است که اصلاً قدرت ذهن را باور ندارند و فکر میکنند که قرار است تا آخر در همین شرایط که الان دارند بمانند. اگر شما هم به قدرت ذهن باور دارید و میخواهید از قدرت ذهنتان استفاده کنید تمام روش ها را در این مقاله به شما آموزش دادیم.

می خواهم همین حالا به شما بگویم که اگر بتوانید از قدرت ذهن تان استفاده کنید و ذهنتان را کنترل کنید می توانید به هر آنچه که می خواهید برسید. ذهن انسان قدرت خلق تمام خواسته‌ها و آرزوهایتان را دارد و اگر اصول آن را بدانید و بتوانید ورودی‌های ذهنتان را کنترل کنید میتوانید از این قدرت نامحدود یعنی قدرت ذهن و تفکر تان استفاده کنید.

شما بر اساس مغزتان زندگی می کنید. یعنی مغزتان است که به شما دستور می‌دهد چگونه زندگی کنید . تنها فرق بین تمام انسان های موفق و ناموفق در کره زمین این است که به درستی و نادرستی از ذهنشان استفاده می کنند. اما ممکن است این سوال پیش بیاید چطور می توانیم از قدرت ذهن استفاده کنیم و ذهنمان را کنترل کنیم؟

این مطلب با ارزش را هم بخوانید
معجزه مکتوب کردن رویاها و اهداف

بهتر است قبل از اینکه به سراغ مبحث اصلی روش‌های کنترل ذهن برویم شما را با قانون جذب آشنا کند. البته مقالات زیادی در این زمینه در سایت مدیر افکار قرار دادم اما برای اینکه بهتر و راحت تر به قدرت زندگی ببرید و ببینید که چطور می توانید با استفاده از قدرت ذهن بخش آرزو و خواسته هایتان برسید بهتر است با قانون جذب آشنایی داشته باشید. پس همراه من باشید تا شما را با رابطه بین قدرت ذهن و قانون جذب آشنا کنم.

قدرت ذهن و قانون جذب

قبل از اینکه با عملکرد ذهن آشنا شوید و یاد بگیرید که چطور می‌توانید از قدرت ذهن تان استفاده کنید بهتر است با قانون جذب آشنا باشید. قانون جذب (law of attraction) یک قانون ثابت در دنیاست که با استفاده از این قانون می‌توانید به تمام خواسته ها و آرزوهای تان برسید. اما چطور ممکن است که با استفاده از قانون جذب به آنچه که می‌خواهیم برسیم؟

بر اساس تعریف ساده قانون جذب وقتی به هر چیزی فکر می‌کنید آن را وارد زندگیتان می کنید. به عنوان مثال وقتی به بی پولی، بیکاری و… فکر می کنید با استفاده از قانون جذب بی پولی و بیکاری را وارد زندگیتان می کنید.و برعکس وقتی به پول و ثروت فکر می کنید در حال جذب آن هستید.

خیلی از افراد فکر می کنند که قانون جذب واقعی نیست، ولی می خواهم این را به شما بگویم که شما همین حالا که در خواندن این مقاله هستید در حال استفاده از قانون جذب هست. شما که قانون جذب را باور داشته باشید و چه باور نداشته باشید در حال استفاده از آن هستید. پس بهتر است که همین حالا دست به کار شوید و به درستی از قانون جذب استفاده کنید.

این مطلب با ارزش را هم بخوانید
قدرت ذهن

اما سوالی که ایجاد می شود این است که رابطه بین قدرت ذهن و قانون جذب چیست؟ بر اساس تعریف ساده قانون جذب همان طور که گفتیم وقتی به چیزی فکر می کنید آن را جذب می کنید و آن چیز وارد زندگیتان میشود. دقیقاً قانون جذب مانند طناب عمل میکند یعنی وقتی به هر چیزی فکر می‌کنید در حال کشیدن آن در زندگیتان هستید و آن را به زودی دریافت خواهید کرد. اما برای اینکه بتوانید با استفاده از قدرت ذهن تمام خواسته ها و آرزوهای تان را جذب کنید باید ورودی های ذهنتان را کامل کنترل کنید. منظور من هم از ورودی های ذهن همان افکار شماست!

به همین سادگی اگر بتوانید به درستی ورودی های ذهن تان را کنترل کنید می‌توانید به درستی از قدرت ذهن استفاده کنید. اما ممکن است بپرسید که چطور ذهنمان را کنترل کنیم؟

برای کنترل ذهن باید افکارتان را کنترل کنید. افکار انسان به دو دسته افکار منفی و افکار مثبت تقسیم می شود. برای اینکه بفهمیم افکارتان مثبت است یا منفی باید به احساسات تان توجه کنید. در هر لحظه باید احساسات تان را بررسی کنید و ببینید که احساساتتان خوب است یا بد. اگر احساسات تان بد بود نشانه این است که افکارتان منفیست و بر اساس افکارتان ناخواسته ها وارد زندگی تان می شود.

اما اگر احساس خوبی داشتید نشانه این است که افکارتان درست است و به درستی دارید از قدرت ذهن در جهت آن چیزهایی که می‌خواهید استفاده می کنید. اما به دلیل اینکه کنترل افکار کار سخت و دشواری است در ادامه راه کارهایی را به شما خواهند گفت که می‌توانید که می‌توانید افکارتان را به درستی کنترل کنید.

این مطلب با ارزش را هم بخوانید
زندگی در لحظه ، اکنون ، حال…
نمایش بیشتر
رادیو ثروت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا