آموزش جذب

قدرت ذهن

قدرت ذهن  قبل از اینکه با عملکرد ذهن آشنا شوید و یاد بگیرید که چطور می‌توانید از قدرت ذهن تان استفاده کنید بهتر است با قانون جذب آشنا باشید.

قدرت ذهن

قدرت ذهن و قانون جذب

قدرت ذهن  قبل از اینکه با عملکرد ذهن آشنا شوید و یاد بگیرید که چطور می‌توانید از قدرت ذهن تان استفاده کنید بهتر است با قانون جذب آشنا باشید. قانون جذب (law of attraction) یک قانون ثابت در دنیاست که با استفاده از این قانون می‌توانید به تمام خواسته ها و آرزوهای تان برسید. اما چطور ممکن است که با استفاده از قانون جذب به آنچه که می‌خواهیم برسیم؟

بر اساس تعریف ساده قانون جذب وقتی به هر چیزی فکر می‌کنید آن را وارد زندگیتان می کنید. به عنوان مثال وقتی به بی پولی، بیکاری و… فکر می کنید با استفاده از قانون جذب بی پولی و بیکاری را وارد زندگیتان می کنید.و برعکس وقتی به پول و ثروت فکر می کنید در حال جذب آن هستید.

خیلی از افراد فکر می کنند که قانون جذب واقعی نیست، ولی می خواهم این را به شما بگویم که شما همین حالا که در خواندن این مقاله هستید در حال استفاده از قانون جذب هست. شما که قانون جذب را باور داشته باشید و چه باور نداشته باشید در حال استفاده از آن هستید. پس بهتر است که همین حالا دست به کار شوید و به درستی از قانون جذب استفاده کنید.

اما سوالی که ایجاد می شود این است که رابطه بین قدرت ذهن و قانون جذب چیست؟ بر اساس تعریف ساده قانون جذب همان طور که گفتیم وقتی به چیزی فکر می کنید آن را جذب می کنید و آن چیز وارد زندگیتان میشود. دقیقاً قانون جذب مانند طناب عمل میکند یعنی وقتی به هر چیزی فکر می‌کنید در حال کشیدن آن در زندگیتان هستید و آن را به زودی دریافت خواهید کرد. اما برای اینکه بتوانید با استفاده از قدرت ذهن تمام خواسته ها و آرزوهای تان را جذب کنید باید ورودی های ذهنتان را کامل کنترل کنید. منظور من هم از ورودی های ذهن همان افکار شماست!

این مطلب با ارزش را هم بخوانید
نمونه چک بازی فراوانی

به همین سادگی اگر بتوانید به درستی ورودی های ذهن تان را کنترل کنید می‌توانید به درستی از قدرت ذهن استفاده کنید. اما ممکن است بپرسید که چطور ذهنمان را کنترل کنیم؟

برای کنترل ذهن باید افکارتان را کنترل کنید. افکار انسان به دو دسته افکار منفی و افکار مثبت تقسیم می شود. برای اینکه بفهمیم افکارتان مثبت است یا منفی باید به احساسات تان توجه کنید. در هر لحظه باید احساسات تان را بررسی کنید و ببینید که احساساتتان خوب است یا بد. اگر احساسات تان بد بود نشانه این است که افکارتان منفیست و بر اساس افکارتان ناخواسته ها وارد زندگی تان می شود.

اما اگر احساس خوبی داشتید نشانه این است که افکارتان درست است و به درستی دارید از قدرت ذهن در جهت آن چیزهایی که می‌خواهید استفاده می کنید. اما به دلیل اینکه کنترل افکار کار سخت و دشواری است در ادامه راه کارهایی را به شما خواهند گفت که می‌توانید که می‌توانید افکارتان را به درستی کنترل کنید.

قدرت ذهن و کائنات

آیا اصلا می دانید که چطور می توانید با استفاده از قانون جذب و قدرت ذهن خواسته ها و آرزوهای تان را جذب کنید؟ بر اساس قانون جذب افکار ما دارای یک سری ارتعاش به کائنات و جهان هستی می باشد و کائنات با توجه به ارتعاشی که از ذهن دریافت می‌کنند خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگی تان خواهند کرد. یعنی به هر چیزی که فکر می کنید دارای انرژی است که این انرژی به کائنات فرستاده می شود. و به زبان ساده تر افکار انسان به ماده تبدیل میشود.

این مطلب با ارزش را هم بخوانید
بازی فراوانی استر هیکس | بهترین تمرین جذب پول و ثروت در دنیا

اما ممکن است این سوال ایجاد شود که کائنات دقیقاً چه چیزهایی هستند؟ که به زبان خیلی ساده تمام چیزهایی که در دنیا وجود دارد به جز خودتان و خداوند برای شما کائنات حساب میشود. و کائنات با توجه به ارتعاشاتی که از ذهنتان دریافت می کنند موقعیت ها و شرایطی را برایتان ایجاد می‌کنند که به ساده ترین شکل ممکن به آن خواسته و هدفی که میخواهید میرسید.

افکارتان هر لحظه در حال فرستادن ارتعاش به کائنات است. اما برای رسیدن به خواسته ها و هدفتان باید با آنها هم ارتعاش شوید و کائنات شرایطی را برایتان ایجاد کند تا با آن چیزی که می خواهید برسید. برای اینکه ارتعاش خواسته تان را به درستی بفرستید باید افکارتان را کنترل کنید و اینجاست که شما باید بتوانید به درستی از قدرت ذهن تان استفاده کنید.

برای اینکه ببینید ارتعاشی که هر لحظه در حال فرستادن آن به کائنات هستید ارتعاش منفی است و یا مثبت باید به احساسات تان توجه کنید. همانطور که گفتیم اگر احساس خوبی داشتید نشانه این است که ارتعاش خواسته و هدف تان را به درستی به کائنات ارسال میکنید. اگر هم احساس خوبی نداشتید نشانه این است که در حال فرستادن ارتعاش منفی به کائنات هستید. پس نقش احساسات را در قدرت ذهن بسیار جدی بگیرید زیرا احساسات شماست که مانند قطب نما شما را در جهت رسیدن به خواسته هایتان هدایت می کند.

اما به دلیل اینکه کنترل افکار ممکن است در اوایل راه کار سخت و بسیار دشواری باشد پیشنهاد کنم از روش‌هایی که در ادامه جهت استفاده از قدرت ذهن به شما آموزش خواهیم داد نهایت استفاده را ببرید و بتوانید به درستی افکارتان را کنترل کنید.

قدرت ذهن انسان چقدر است؟

ممکن است بپرسید که قدرت ذهن انسان چقدر است و آیا با قدرت ذهن به تنهایی می توانید به تمام خواسته ها و آرزوهای من برسیم یا نه؟ ذهن انسان این قدرت را دارد که تمام خواسته‌ها و آرزوهایتان را خلق کند. البته علاوه بر اینکه شما باید از قدرت ذهن تان استفاده کنید باید برای رسیدن به خواسته هایتان هم تلاش فیزیکی کنید. منظور از تلاش فیزیکی اصلاً کار زیاد نیست.

این مطلب با ارزش را هم بخوانید
قانون جذب

بخواهید به خواسته‌ها و آرزوهایتان برسید از ۱۰۰ درصد کاری که انجام می‌دهید ۹۹ درصد آن ذهنی و ۱ درصد آن فیزیکی است. یعنی اگر به درستی نتوانید از قدرت ذهن تان استفاده کنید خیلی سخت می توانید با کار زیاد و تلاش بسیار به خواسته و هدفتان برسید. اگر از قدرت ذهن تان به درستی استفاده کنید و افکارتان را کنترل کنید تا ابتدا خواسته تان را بفرستید با کمترین مقدار کار فیزیکی می توانید به آن چیزی که می خواهید برسید.  قدرت ذهن

نمایش بیشتر
رادیو ثروت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا