بازی فراوانی

بازی فراوانی ثروت قانون جذب (متد خانم استرهیکس) روز چهارم

بازی فراوانی ثروت قانون جذب (متد خانم استرهیکس) روز چهارمReviewed by عاشق ثروت on May 21Rating: ۵.۰بازی فراوانی ثروت قانون جذب (متد خانم استرهیکس) روز چهارم

بازی فراوانی ثروت قانون جذب استرهیکس روز چهارم

دوستان عزیز امروز روز جهان هست و چهار میلیون به حسابتون واریز شد??
.
.
در زمان انجام بازی فراوانی با کدام موانع ذهنی ممکن است روبرو شویم؟

دوستان عزیز اگر تصور میکنید این یک بازی ساده است که به راحتی می توانید آن را انجام دهید، پیشنهاد می کنم از همین حالا شروع کنید!

اکثرکسانی که مبادرت به انجام این بازی کرده اند، حداکثر تا روز چهلم پیش رفته اند و ناخودآگاه با بالا رفتن میزان پول دریافتی، از ادامه بازی صرفنظر کردهاند، چرا که ذهنشان با مقاومت های زیادی مواجه شده و به دلیل برنامه ریزی های غلط ذهنی خود، موفق به ادامه بازی نشده اند و با بهانه جویی ادامه بازی را به فراموشی سپرده اند و همه اینها ناشی از باورهای غلط ذهنی ضمیرناخودآگاه ماست که تنها تمرین و تکرار زیاد می تواند آنها را تغییر دهد.

اگر در چند هفته اول نشانه ای دریافت نکردید، باید احساس خود را قوی تر کنید و بر روی ارتعاشات خودتان کار کنید؛ با استفاده از جملات تاکیدی مثبت درباره پول و ثروت و مهمتر از آن با انجام تکنیک قدرتمند شکرگزاری سطح ارتعاشی خود را بالا ببرید و در مدار پول و ثروت قرار بگیرید.

برای هرچه واقعی تر انجام دادن بازی حتما برای انتخاب خریدهای خودتان وقت بگذارید و حتی در سطح شهر بچرخید و از مغازه های واقعی دیدن کنید یا در فروشگاههای اینترنتی جستجو کنید و قیمت های واقعی را بدست آورید و طوری عمل کنید که انگار همین حالا قصد خرید دارید.

این مطلب با ارزش را هم بخوانید
پول یا ثروت ؛ کدام ما را به اهدافی که داریم می‌رساند

از تصویرسازی و تجسم خلاق غافل نشوید؛ لیست خریدتان را از قبل آماده کنید و پیش از خواب، با نگاه کردن به لیست خرید خود و تصور اینکه می توانید هرچیزی را که می خواهید بخرید ،حس خرید واقعی را در خودتان ایجاد کنید و از خریدتان نهایت لذت را ببرید.

 

بازی فراوانی ثروت قانون جذب استرهیکس روز چهارم
بازی فراوانی ثروت قانون جذب استرهیکس روز چهارم

 

 

بازی فراوانی ثروت قانون جذب استرهیکس روز چهارم

بازی فراوانی ثروت قانون جذب استرهیکس روز چهارم

عاشق جذب عاشق ثروت

 

نمونه چک بازی فراوانی 

دسته چک ثروت بازی فراوانی

نمایش بیشتر
رادیو ثروت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا