بازی فراوانی

بازی فراوانی ثروت قانون جذب (متد خانم استرهیکس) روز سوم

بازی فراوانی ثروت قانون جذب (متد خانم استرهیکس) روز سومReviewed by عاشق ثروت on May 20Rating: ۵.۰بازی فراوانی ثروت قانون جذب (متد خانم استرهیکس) روز سوم

بازی فراوانی ثروت قانون جذب (متد خانم استرهیکس) روز سوم

✅نکات بازی فراوانی

خرید طلا و سکه برای استفاده شخصی و هدیه دادن اشکالی ندارد ولی برای سرمایه گذاری و پس انداز خلاف قوانین بازی است. این توصیه خانم استر هیکس است. هدف بازی اموزش مدیریت پول است نه سرمایه گذاری.

ممکن است قصد خرید چیزی را داشته باشید که مبلغ آن، دو یا سه برابر پولی باشد که در هر روز به حساب شما واریز می شود، شما میتوانید با توجه به اینکه می دانید در روزهای آینده چه مبلغی به حسابتان واریز خواهد شد، برای خرید خود، دو یا سه چک بکشید و خرید خود را امروز انجام دهید و پول آن را توسط چک هایی که بابت خرید خود داده اید، طی دو سه روز آینده تسویه کنید. (بازی فراوانی بطرز معجزه آسایی، شما را در مسیر فراگیری اصول حسابداری و مدیریت هزینه ها قرار می دهد و شما را در جهت یادگیری ترفندهای مالی هدایت می کند)

نتیجه گرفتن از این بازی قدرتمند و مدت زمان انجام آن، دقیقا بستگی به باورهای افراد دارد و برای هر شخصی متفاوت است، بعضی ها خیلی زود و در چند روز و چند هفته اول نتایج خوبی می گیرند و نشانه های زیادی را دریافت می کنند و برخی دیگر، باید مدت زمان بیشتری را صرف بازی فراوانی کنند تا نتیجه بگیرند؛
اگر بعداز گذشت چند روز خسته شدید یا فراموش کردید که بازی را ادامه دهید، نشان دهنده مقاومت ذهنی شما و ضمیر ناخودآگاهتان است و توصیه می کنم که حتما این بازی را دوباره شروع کنید و قدرتمندانه ادامه دهید و شاهد نتایج شگفت انگیز آن باشید.

این مطلب با ارزش را هم بخوانید
بازی فراوانی ثروت قانون جذب (متد خانم استرهیکس) روز اول

پیشنهاد می کنم بازی فراوانی را برای یک بار هم که شده باور کنید و انجام دهید تا خودتان شاهد اتفاقات مثبتی که در زندگی تان خواهد افتاد باشید، بقول معروف “شنیدن کی بود مانند دیدن” در این خصوص به حرف هیچکس استناد نکنید چون باور هرکسی متفاوت است و خودتان دست به کار شوید تا با دیدن نتایج خارق العاده از انجام بازی نهایت لذت را ببرید.

بهتر است در ابتدا از خریدهای کوچک شروع کنید.

معمولا در همان روزهای اول، نشانه هایی را در جهت بهبود وضع مالی خود می بینید مثلا پول غیر منتظره ای بدستت ان میرسد یا کاری به شما پیشنهاد می شود یا ایده ای به ذهنتان می رسد و … .

بازی فراوانی ثروت قانون جذب استرهیکس روز سوم
بازی فراوانی ثروت قانون جذب استرهیکس روز سوم

 

 

بازی فراوانی ثروت قانون جذب (متد خانم استرهیکس) روز سوم

بازی فراوانی ثروت قانون جذب (متد خانم استرهیکس) روز سوم

عاشق جذب عاشق ثروت

 

نمونه چک بازی فراوانی 

دسته چک ثروت بازی فراوانی

نمایش بیشتر
رادیو ثروت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا