جملات تاکیدیقانون جذب

جملات تاکیدی افزایش اعتماد به نفس

جملات تاکیدی افزایش اعتماد به نفسReviewed by طیبه زارعی on May 14Rating: ۵.۰جملات تاکیدی افزایش اعتماد به نفسجمله تآکیدی برای افزایش اعتماد به نفس : ۱ ) من خودم را باور دارم و دوست دارم . ۲ ) من نسبت به خود احساس خوبی دارم . ۳ ) اعتماد به نفس من هر لحظه بیشتر و بیشتر می شود . ۴ ) من دارای اعتماد به نفس بالایی هستم . ۵ ) من دارای صفات خوب بی شماری هستم . ۶ ) من خود را می پذیرم و باور دارم  . ۷ ) من سرشار از هوش و توانایی هستم و خودم را باور دارم  . ۸ ) من فردی خوش تیپ و جذاب هستم . ۹ ) من فردی جذاب و دوست داشتنی هستم . ۱۰ ) خدایا برای نعمت های بیکرانت سپاسگذارم .

جملات تاکیدی افزایش اعتماد به نفس

 

هر فردی دارای یک سری نقاط مثبت و مهارت های خاصی است که او را از دیگران متمایز می کند . پس چرا برخی افراد دارای اعتماد به نفس کمتری نسبت به دیگران هستند و خود را باور ندارد و ریشه این عدم خود باوری کجاست . برای ایجاد تغییر و افزایش اعتماد به نفس چه کارهایی را باید انجام داد .

تکرار نمودن جملات تاکیدی مثبت در زندگی باعث افزایش کارآیی ذهن می می گردد و برای اینکه افکار مثبت به ذهن ما متصل شوند ، به غیر از جلوگیری از رسیدن افکار منفی به ذهن باید همیشه به تکرار جملات تاکیدی مثبت پرداخت  .

شکل گیری اعتماد به نفس به دوران کودکی هر فردی باز می گردد و اگر فردی بدون اعتماد به نفس و خود باوری این دوران را بگذراند در تمامی مراحل زندگی در آینده دچار مشکل می گردد . پس رفتار دیگران با کودک در کودکی نقش بسیار مهمی در میزان اعتماد به نفس و آینده هر فردی دارد . فردی که اعتماد به نفس پایینی دارد همواره خود را ضعیف و بی اراده می بیند و همه را برتر از خود دیده و برای هر کاری نیاز به تآیید و نظر دیگران می ماند .این افراد می توان گفت برای نظر دیگران زندگی می کنند و به توانایی خود ایمان نداشته و افرادی گوشه گیر و منزوی هستند و نمی توانند توانایی های خود را به دیگران اراِیه دهند و فرصت های زیاد شغلی و ازدواج و در خیلی از موارد برای عدم اعتماد به نفس از دست می دهند .

در زیر برای شما تعدادی جملات تاکیدی در خصوص افزایش اعتماد به نفس برای شما عزیزان آماده کرده ایم و اگر این جملات مورد پسند شما نیست می توانید جملات مورد نظر خود را بنویسید و تکرار نمایید .

 

این مطلب با ارزش را هم بخوانید
جملات تاکیدی که برای رسیدن به آرامش نیاز دارید

جمله تآکیدی برای افزایش اعتماد به نفس :

۱ ) من خودم را باور دارم و دوست دارم .

۲ ) من نسبت به خود احساس خوبی دارم .

۳ ) اعتماد به نفس من هر لحظه بیشتر و بیشتر می شود .

۴ ) من دارای اعتماد به نفس بالایی هستم .

۵ ) من دارای صفات خوب بی شماری هستم .

۶ ) من خود را می پذیرم و باور دارم  .

۷ ) من سرشار از هوش و توانایی هستم و خودم را باور دارم  .

۸ ) من فردی خوش تیپ و جذاب هستم .

۹ ) من فردی جذاب و دوست داشتنی هستم .

۱۰ ) خدایا برای نعمت های بیکرانت سپاسگذارم .

در پایان از شما می خواهیم برای مشاهده تآثیر جملات مثبت و تاکیدی جملات مورد نظر بر اساس خواسته خود را روزانه در چند نوبت تکرار نمایید و تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم به شما در این زمینه یاری نماییم .

منبع:mrangizeshi.ir
به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!
نمایش بیشتر
رادیو ثروت

طیبه زارعی

نویسنده در گروه موفقیت عاشق ثروت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا