آموزش جذب

قانون جذب مسیر مشخص رسیدن به موفقیت

قانون جذب کائنات _ این مقاله درباره ی ساختن زندگی دلخواه شماست. درباره ی رسیدن به آرامش و شادی درونی

قانون جذب مسیر مشخص رسیدن به موفقیت

قانون جذب کائنات _ این مقاله درباره ی ساختن زندگی دلخواه شماست. درباره ی رسیدن به آرامش و شادی درونی، جذب و ظهور زندگی رویاییتان. درباره ی آن زندگی ای است که به خاطرش به این دنیا آمده اید. عالی زندگی کردن کار راحتی نیست. برای اینکه زندگی بزرگ و ایده آلتان را جذب کنید باید در به کار بردن قانون جذب مهارت لازم را به دست بیاورید.

خیلی ساده، با درک این که قانون جذب کائنات چگونه کار می کند و سپس با کسب مهارت در مراحلی که این مقاله به شما نشان می دهد، می توانید سرانجام هر آنچه را که می‌خواهید به زندگیتان جذب کنید. این متن به شما نشان می دهد که چطور همه ی احساس های بد و انرژی های منفی را از زندگیتان خارج کنید.
هدف، رساندن شما به جایی در زندگی است که همیشه از لحاظ ذهنی، احساسی مثبت و سازنده داشته باشید و در نتیجه، همیشه انرژی مثبت از خودتان منتشر کنید. انرژی مثبت، موقعیت های مثبت، آدم های مثبت و تجربه های مثبت را به زندگی شما جذب می کند.
هر مرحله از مراحل قانون جذب کائنات ، به خودی خود گامی بزرگ در راه رسیدن به آرامش درونی، خوشحالی درونی و سطح بالای هوشیاری است. این حالت فهم و درک بالا در زندگی عالی شما جذب می شود و خود را نشان می دهد.

ماهر شدن در مرحله هایی که اینجا گفته می شود، کار راحتی نیست. ماهر شدن نیاز به، تمرین و تمرکز و آگاهی دارد. درواقع، برای توضیح هر یک از این مراحل می‌توان کتابی کامل نوشت. با هدفی که داریم، داشتن درک و شناخت کلی از هر مرحله می‌تواند شما را در مسیر تسلط یافتن بر قانون جذب قرار دهد. شما مثبت ترین آدمی می شوید که تا به حال شناخته اید.

این مطلب با ارزش را هم بخوانید
اصول کسب ثروت

قانون جذب کائنات ، قانونی جهانی است که همیشه وجود دارد

به زبان ساده این قانون یعنی اینکه هر چیزی مشابه خود را جذب می کند. قانون جذب کائنات می گوید انرژیِ فکر و انرژی ای که هر کس منتشر می کند ، انرژی مشابه خود را جذب می کند ،در نتیجه ما بر اساس افکار و انرژی ای که منتشر می‌کنیم هر چیزی را در همان سطح به زندگیمان جذب می‌کنیم ؛به زبان ساده تر ما به هر چیزی که آگاهانه توجه داشته باشیم آن را به زندگیمان جذب می‌کنیم .

پس در این دنیا هر چیزی بر پایه نظم و قانون بنا شده و هیچ چیزی بدون دلیل بوجود نیامده است ، از جمله قانون جذب کائنات.  انرژی از بین نمی رود و از حالتی به حالت دیگر تبدیل می شود. انرژی ها نیز دارای ارتعاش هستند و از خود فرکانس ساطع می کنند. شاید به نظرتان بیان این مسائل علمی ربطی به رسیدن به خواسته ها و برآورده شدن دعاهایتان نداشته باشد. اما باید بدانید که حتی دعاهای شما نیز از این قانون مستثنی نیستند.

خداوند در قرآن می فرماید: بخواهید تا اجابتتان کنم. قانون جذب کائنات حتی در قرآن نیز آمده است. اما اگر به تحلیل آن بپردازیم متوجه می شویم که دنیایی که خداوند بزرگ خلق کرده بر پایه علت و معلول می باشد، هیچ مسئله ای بی دلیل اتفاق نمی افتد         

نمایش بیشتر
رادیو ثروت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا